top of page

Biz Doğa Severler

Biz doğa severler olarak her zaman doğal hayatı koruma, temiz tutma ve doğal hayattaki canlılara besin ve barınma konusunda yardımcı olmak için yıllardır mücadele vermekteyiz. Her tatil günümüzü doğada geçirmekten ve doğaya yarar işler yapmaktan zevk alırız. Çok pazarı olmadığı halde, sadece doğa sevgimizden böyle bir girişimde bulunduk. Ne kadar çok eğitimli kişiyi doğaya çekersek, kendi çocuklarımıza yaşanabilir bir doğal yaşam bırakabiliriz maksadıyla perkamp'ı kurduk. Amacımız para kazanmaktan çok doğal yaşantıya destekte bulunmaktır. Sera gazı etkisiyle havamız her geçen yıl ısınmakta, havada karbondioksit oranı oksijen oranına karşı yükselmektedir. Artık maalesef gezegenimizde kış yaşanmamaktadır. Doğal hayatı destekleyerek bu oranı yine eskiye dönüştürüp, sanayii ve endüstriye karşı birlik olmalıyız ve bu ticari kaygılarımızdan önce gelmektedir.

Giving Back
Biz birkaç doğasever

Kampçılık olarak çok fazla seçeneğimiz yoktu ama Nurgaz firmasının desteğiyle Nurgaz bayisi olarak işe başladık. Önceliğimiz çevremiz, ormanlarımız, yeşilimiz ve gezegenimiz.

Endüstri ne kadar zarar verise versin biz bu savaşı kazanmalıyız. Güneş ve rüzgar enerjisini desteklemeliyiz. Nükleer enerji son seçenektir.

Kamp,piknik yapalım. Kapalı sigara içilen ortamlardan kaçalım. Mümkün oldukça hareket edelim.

bottom of page